Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pinnacl 14 vypalování dvd

Dobrý podvečír
Potřeboval bych poradit ohledně tohoto vychvalovaného a někým nenáviděného programu!Můj problém spočívá v tom že když udělám (dokončím)video a zadám že chci jenom vypočítat a zanechat film do pc. tak mě to hodí do složky asi tak přibližně 9 odkazů neboli složek s videem.Pak to vypálím na dvd přes Nero a v pc. to někdy nejde vůbec spustit!Jen od určitého (odkazu co je už uložen na dvd)Pokud někdo víte co s tím prosím o radu!Nebo který odkaz mám vypalovat?DVD přehrávač mě to vezme prostě se proklikám,ale v pc mám s tím problém.(ukládám to do pc. protože když zadám uložit(vypálit) tak tím pomalu vždy zničím DVD.zastaví se a hotovo)Opravdu budu vděčný za radu!Vím že mě většina z Vás napíše že je to program na H...o a že mám raději pracovat v Sony Vegas ale když jsem ho kopil legálně tak proto!

Z jakého zdroje máš video??Já mám miniDV-takže zkus,při exportu videa-počítám že dáváš disk a automatickou kvalitu-tak dej vlastní v nastavení a tam uber!!datový tok(o kolik-na to musíš přijít zkouškou)já mám vyzkoušeno 8200 kb/s a zvuk DD 2,0(pokud máš 5,1na kameře tak dej:-)) ale klidně dej MPA(menší nároky)ulož a dej renderovat(nevím co máš za pc tak ho nech klidně makat-zakaž spořič,dej ho do lišty a nepracuj na pc do doby než to dokončí(a než dáš export dej v editaci jen náhled v textovým výpisu)....dej jen také vytvořit ale nevypálit a poté použij třeba dvd shrink(starý ale nejlepší)a dej si to s náhledem a...uvidíš(mne než jsem se to naučil také mi pinn "vyrenderoval"celé,ale od cca 1/3 jen šedo nebo nic!!!a shrink ti to ukáže rychle(a zároveň vypálí)no a samozřejmně co nejmíň všech serepetiček(malé menu,jednodušší přechody atd..:-D)ps klidně zkus od 7500kb/s kvalitu ti to ukáže v koláči a pokud to bude nad cca 80% nepoznáš to(mne to bere jak jsem napsal podle náročnosti projektu od 8000 a více...kdyby ti to šlo dej vědět zda to je také tímto;-)