Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku high-end mysku?

Chcem si kupit nejaku kvalitnejsiu mysku. Mala by byt urcena hlavne na pracu s internetom, s dokumentmi ale aj na obcasne hranie hier. Neviem ci chcem bezdrotovu lebo este som s takym nemal skusenost. Ako je to s napajanim potom- treba menit baterky? Nie je to otrava? Dakujem za tipy.

Já osobně jsem kupoval bezdrátovou myš před rokem, a nejlépe mi vyhovovala Logitech MediaPlay. Baterie mi v ní vydrží cca 2 měsíce (používám nabíjecí). Má velký dosah a velice pohodlně se s ní pracuje (podložku nepoužívám).
I když za high-end bych ji asi neoznačil - stojí kolem 1150 kč.