Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Málá pomoc s výběrem case

Čau, potřeboval bych trochu poradit s casekou na PC :).

přemýšlel jsem třeba nad touto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=9170 6 - máte s ní někdo zkušenosti? Jestli třeba moc nehučí atd. (slyšel sem že Eurocase nemá moc dobré výrobky, ale...)

Popřípadě bych byl rád za radu jakou jinou do 1500,- bez DPH(komponenty by se měli vejít do všech miditower-takže to není problém).

Chtěl bych aby nějak vypadala vzhledově (nebo aby to nebyla jen bedna bez ničeho), ale ne za cenu hlučnosti nebo "přehřívání".

Snad sem napsal vše potřebné :D.

loading...

Nevím co si představit pod pojmem: "aby nějak vypadala vzhledově"? Já si představuji naprosto normální skříň s čistým designem:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7871 1 - sic moc děravá, ale pro té vaší hrůze...
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7059 4 - takto má vypadat normální skříň a ne kolotočářská hrůza.
Případně "ocelová" klasika, bohužel jsou v těchto končinách pouze se zdrojem, opravdu nevím proč:
http://www.alza.cz/pocitacova-skrin-chieftec-midit ower-sh-01b-b-b-cerny-d62694.htm. A sem se toho vejde opravdu dost a o chlazení netřeba mít strach: http://www.alza.cz/chieftec-bigtower-lbx-02b-d5902 3.htm.

Abych tu jen nedestruoval woodyho vize, pokusím se trochu i argumentovat:

bedna se svítíčky, sluníčky, fofrníčky a cool designem za stejnou cenu jako "nudná" bedna musí být logicky kvalitativně horší. To jsou důvody, proč nikdy tyhle hebla nedoporučuju - za stejnou cenu je možno poříditi o dost kvalitnější bednu..

V jednoduchosti je krása! Za kýč se holt platí incoolistická přirážka!
Předmět zvaný: "Výtvarná výchova" nebyl zrovinka můj oblíbený, ale s přibývajícími lety člověk oceňuje také tímto předmětem získaný cit pro tuto oblast.

hranatý budky bez nápadu

Diskutabilní "nevzhlednost" (jak pro koho) vysoce nahrazují svojí funkčností a "drobnými" technickými řešeními, které notně zpříjemňují instalaci a používání. Tzv "klavírní čerň" je černou můrou pro údržbu a úklid, atd...
Na klasický Chieftec si sednete, na tzv. "designové" incoolistické skříně se stačí špatně podívat a už se kroutí. Pokud jsem měl smůlu a musel skládat do skříně a la EuroCase, tak ať jsem byl opatrný jak chtěl, stejně jsem sexuálně vzrušil upíry v okolí. O dalších "přidaných" hodnotách takových typů skříní netřeba se rozepisovat...
Není plast jako plast, jako není ventilátor, jako ventilátor. O zdrojích raději nepsat...