Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmodrání složek.

:.(Ahoj,jsem tu po prvé,a hlavně začátečník.Prosím nevíte někdo,co znamená,když mi zmodraly některé složky?Dala jsem CCLEANER,a ještě před tím jsem to měla jen u jedné složky.Po tomto je toho o hodně víc.Díky moc.

Nezlob se,nevím zda jsem to napsala dobře.Jde o to,že když jdu do průzkumníku,a tam si na něco kliknu,tak vedle to je modrý-tj.ty programy,nebo jak se to nazývá.Nikdy sem to tam neměla,až nyní.Právě jsem si toho všimla,a tak se jen bojím,jestli to není třebas že něco chybí,nebo že se něco vymazalo,nebo tak....Protože jsem dělala tím programem CCLEANER.Díky.