Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W7 - nabořený profil, nezobrazování tapet

Zdarte. Je nějaká možnost "obnovit - vyléčit" profil ve W7_HP? Problém je pouze v zobrazování obrázků (i těch "advanced" - prezentaček) na ploše, vše ostatní jede. Po založení nového profilu je vše funkční. Ke kolapsu došlo po krutém vyškubnutí USB disku, před touto nespravedlností tam měl nějaké slideshow od mrchosoftu, nyní pouze černá obrazovka s ikonama. Theme to bere (je to vidět na trayi a ikonkách), pozadí to nezobrazí (nakopat do něj). U jiného usera bych se na to vysral, ale jde o mého vlastního příbuzného (ujec - matkobrat :-)).

bych zkusil to co na "zformátované" disky - recuva, getdataback. otázkou je co vlastně hledat, zvláště když jde o soubory, které stále používá a stejný disk přitom neustále přepisuje.
možná nebude k zahození u konkrétních souborů nejdřív prozkoumat, jestli existuje jejich stínová kopie (služba vss).

Tak nový poznatek - nežere to ani prostý obrázek. Prostě černá plocha. S nejvyšší pravděpodobností se jedná o nabouraný účet (v jiném účtu vše OK). Podstoupit pakárnu s konfigurováním nového účtu ovšem odmítám i u příbuzného. Nenapadá vás někoho, po čem v takovém případě jít (co kontrolovat)?

Ja som len googlil windows7 wallpaper problem a napr. http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/w indows_7-desktop/unable-to-change-background-windo ws-7-home-premium/8d350714-8b71-4d29-b8fe-0f67707c e36e
t.j. kuknut co je v %USERPROFILE%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Th emes\ a pripadne zrusit obsah apod prip. over ci ma vobec prava na zapis tam.

inac skontroluj ci to neni zavirene, ja totiz neverim ze to vzniklo vytrhnutim USb sticky, ale skor bol ten USB stick nejak zavireny apod.

No já su hardwérář :-). Nějaké znalosti "co a jak" se SW sice mám, ale necítím se dostatečně kovaný. A programování u mne končí napsáním batky :-D. Díky za nabídku, nejspíš jí využiji (až budu u ujca, teď dřepím doma a chrchlám, z chobota vytéká sliz - necítím se na návštěvu kohokoliv).

log jde uložit. tady nejde o programování, ale o znalost systému- věčný boj mezi prasátkama (jedno prasátko dokonce napsalo, že jeho prasečí prográmek nejde ani nainstalovat- jeho manifest nedeklaroval, ale napsal ho, zoufale to křičelo, že se napíše konfig do programfiles, už jako proces, zjišťovalo si to složitě user profil: c:\\document and settigs\zhezulicka?:-D) a systémákama. využij logu z procmonu, použij klidně i ProcessActivityView (nepoužít na hysterické procesy- explorer.exe je odolný, maxthon to třeba vezme jako útok a začne mrazit)