Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prani k narozeninam

Nemate nekdo tip na www sajtu kde se da vlozit nejake blahoprani k narozeninam,, tj nejaka animacka, vlozi se tam vlastni text a posle se dotycnemu link? neco seriozniho, nejaky kvetinky a tak .. :) je to jednomu starsimu panovi

Já myslim, že nejlepší je vyrobit vlastní a většinou to i dělám. Stačí obrázek kytičky, projet to filtrem, udělat rámeček a je to hned, pěkně to vypadá a asi to i víc potěší.
Jenom ted o vánoce jsem neposílal vlastní přání, než jsem stačil popřát jedné kámošce, poslala mi swf .. a bylo tak neskutečně krásné:
http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=0212 320003
to mi připomíná, že bych ho měl stáhnout dokut to funguje.