Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows XP

Dobrý den, potřeboval bych poradit s windows XP. Legální windows jsem měl nainstalovany asi 2 roky na svém PC, ale lehnul mi pevný disk. Proto bych jsem si chtěl udělat novou instalaci, jenže nevím jak mám použít ten kód ze štítku, aby windows byl pořád originál a legální, jenomže jsem někde četl, že když se použije 2x stejný kód, tak to může být jako nelegální windows. Tak newím jak na to, abych to měl legální.Díky moc za rady

Pokud ve svem PC budes menit pouze harddisk, tvoje Windows budou stale legalni.
EDIT

Upgrade počítače a re-aktivace produktu

OEM licence je vázána na počítač jako celek. V případě, že dojde v počítači ke změně některých komponent, například přidání operační paměti, výměně pevného disku, přidání rozšiřujících karet, je možné provést reaktivaci OEM licence Windows.

http://www.microsoft.com/cze/licence/oem/default.m spx

kod zadáš normálním zpúsobem při instalaci. Jestli je system legalní rozhodne pozdější aktivace kterou budeš muset nejspíš provést. Tím, že dvakrát použítý kod je nelegální, se myslí spíš to, použít ho na dvou počítačích.