Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odblokování mobilu

Jak je to s odblokováním mobilu, pokud je tento blokován na jednoho operátora:
1. vyřeší to i změna "firmware", nebo to s tím nemá co dělat?
2. jde vůbec měnit "firmware" blokovaného mobilu pokud nemám kartu od daného operátora

děkuji za odpověď

Myslím, že všetko závisí na konkrétnom mobile a tu je odpoveď na Tvoje otázky, ktoré Ti musia stačiť:

Operátor v ČR odblokuje telefon kódem zdarma, po skončení smlouvy. (Informace uváděna vzhledem k dříve blokovaným telefonům - nyní již žádný z českých operátorů své telefony neblokuje.)

Ak sa chceš dozvedieť viac použi google a hľadaj svoj mobil na ktorý teprve čekáš...