Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Ukládání na paměťovku

Čus. Mám HTC wildfire S tak sem začal stahovat hry a aplikace a najednou došla paměť. Pamětovku má 2 giga, takže došla pamet v mobilu. No a tak teda bych potřeboval radu: Jak to změnit aby se mi stahovalo na paměťovku, a Jak to všechno staženy přemístit na paměťovku.
Díky za rady :)

V nastavení se dostat do správy aplikací, kliknout na aplikaci a někde je tam položka Move to SD (Přesunou na SD). Rovnou instalaci na kartu nezajistíte, aplikace by tak musela být napsaná (některé velké hry se instalují rovnou na kartu, aplikace ne). Stejně tak některé aplikace nejdou přesunout ani po instalaci.