Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Nero 7 - nejde

Zdarec, mám následující problém: na čistý systém nejde nainstalovat Nero 7. Rozbalí to archiv a když by se měla spustit samotná instalace, napíše hlášku
"Instalace nemůže vytvořit potřebné dočasné soubory ve složce c:\Temp\NeroDemoxxxx\Cab\Tmp. Zkontrolujte, zda máte pro tuto složku oprávnění k zápisu"
Jsou to čistě nainstalovaný WinXP se SP2, Nero 7.0.8.2b (ale dělá to každá 7čková verze mimo 7.0.1.4, která byla na DVD v Chipu). Jsem na kompu sám, mám teda adminovský práva, tak čím to?

Díky za rady.

"Zkoušel jsem i ten adresář vytvořit, ale stejná chyba"
- tak bud nie si admin, alebo nemas na ten adresar prava aj ked si admin (pravy klik - zabezpecenie, prevezmi si prava), alebo mas dosahany filesystem (chkdsk si spustal?), alebo tam uz je subor s rovnakym nazvom, len je skryty apod. takze ho nevidis, daj si zobrazovat aj skryte/systemove subory.

P.S. alebo zmaz aj adresar Temp, a vytvor ho nanovo.