Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet MPMAN MP720 - nejde stáhnout aplikace z Android Market

Dobrý den,před měsícem jsem si koupil tento tablet http://www.eva.cz/zbozi/MOB01684/tablet-mpman-mp72 0-4gb/ a potřeboval bych přes tablet stahnout aplikaci z market.android.com a nejdemi to stahnout hlasí chybu: K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu-nastrankach jsem přihlášenej.

Změna předmětu, původně: Tablet
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

.. keby to nahodou chcelo nejaku kreditku alebo co (uz sa nepamatam) tak vyber "NONE" to znamena ziadna, nepotrebujes kreditku ani nic, len sa zaregistrovat na google (mail atd). (t.j. budes mat nejake meno @googlemail.com a heslo).
P.S. nezadavaj ani ziadne telefonne cislo ani nic a na vsetky otazky o tom ze jak chces vsetky svoje sukromne udaje posielat na google klikavaj na NE NECHCEM VY GOOGLE ZMRDI :-D A vazne bez srandy sa ta to bude pytat :)

nejde o soukroma data ktera se posilaji na google servery a nejsou to zmrdi. Evidentne jen nechapes jak nektere sluzby funguji. Google se pta napriklad na to zda muze na odesilat informace o polohach wifi siti kolem kterych prochazis, proc asi ?? no proste proto aby potom pri vypnute GPS byl schopen urcit velmi presne polohu jen podle toho ke ktere wifi jste pripojeni. ani nemusi gps zdlouhave zapinat a hned umi urcovat polohu pro ostatni aplikace.

Proto je dobre tato data sdilet, neni to zadna zlodejina ani podvod.

Clovece nestastny ked mam vypnute GPS (a to mam vypnmute vzdy) tak im budu moje okolite Wifi siete uplne k hovnu, ptz aj tak nevedia kde som. A navyse tato vec sa vypina uplne inde v nastaveniach a nepotrebujes k tomu konto. A navyse datove spojenie mam VELMI DRAHE a datovo velmi silne obmedzene a zmrdi su preto lebo kvoli tomu aby som si stiahol free app z marketu vyzaduju google konto ktore ma odkedy som ho zalozil len otravuje.
U konta ide o posielanie (zalohu) tvojich kontaktov a suborov (!!!!!!!!!!!). A to je sice pekna sluzba ale pouziva ju asi len malomocny sef google.

Zalohovanie obsahu telefonu/tabletu na server google ide velmi jednoducho zakazat v nastaveniach google učtu,takisto odosielanie polohy,posielanie noviniek a reklam od google a partnerov a takisto ide zakazat zasielanie reklamneho obsahu podla najčastejšie navštevovanych stranok.........

vytahujes 2 roky stare vlakno, a presne v spravny cas, vivat en es ej :) Samozrejme ze to mam zakazane vsetko a radil som to aj dotazovatelovi.
P.S. uz sa nepamatam co sa ma to vtedy pytalo ale mam pocit ze to chcelo hned vsetko strkat do cloudu. Tak som dotazovatela upozornil nech tam klikne na NE.