Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 2003 Server R2 trial, pomoc se stažením

Ahoj všem,

MS nabízí ke stažení tuto trial verzi (tuším 180 denní): Win 2003 Server R2 trial. Můj problém je v tom, že MS chce pro stáhnutí projít procesem ověření přes Passport, já nevím svoje heslo, nějak se mi podařilo ho "resetovat" (podle MS) ale neumím si ani nastavit nový ani mi nejde poslat "aktivaci" na můj stávající mail (registrovaný v Passport).

Nemáte někdo přímej link na stažení této trial verze? Preferoval bych anglickou. Díky.

Pavel

P.S.: Nehodlám ji "upirátit".

Ještě pro ty, kteří by chtěli Windows Server R2 vyzkoušet, a nechtějí stahovat a instalovat dvě CD, doporučuji

http://www.microsoft.com/technet/traincert/virtuall ab/windowsserver2003.mspx

Virtual Labs Technetu.

Funguje to tak, že se přes ActiveX RDP klienta připojíte k síti virtuálních serverů běžících na Vmware a tam můžete dělat co libo (do časového limitu) nebo postupovat podle manuálku.

U starší verze šlo ze zdrojáky přesměrovávací stránky vytáhnout IP adresu prvního terminálového serveru, přes který se připojujete, a použít normálního RDP klienta bez browseru, u té nové jsem to ještě nezkoumal...