Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení pc s televizi - S-Video

Zdravím,

můj problém se týká toho, ze mi jde zobrazit obraz buď jen na TV a nebo PC. Mám grafickou kartu Sapphire Radeon HD 4850. Propojení s TV přes S-Video.

► Nastavení(v CCC) v položce "správce zobrazovacích zařízení" jsem si musel zjistit zařízení(TV) ručně, samo se to nenašlo.
Ikonka TV lze přetáhnout pouze do hlavního zobrazení, v tomto případě mám obraz na TV, ale ne na PC. Na kliknutí pravým tlačítkem taky nereaguje, je neaktivní.

► Zařízení je ve čtverci, kde je napsáno "aktuálně deaktivovaná připojená zobrazovací zařízení"
Když se ho snažím povolit přes okénko s dvojkou, tak zčerná obrazovka a když se vrátí obraz, tak to zůstane povolené asi na 1s.

Tento obrázek je z internetu(nejde mi to nahrát na imagehack)
http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/kuchar/propoje ni_tv_s_pc/ati_monitory.png

► Screen ke stažení, je na něm vidět, že v klasickém kontrol panelu(zobrazení/vlastnosti/upřesnit) mám v nastavení méně položek, než ve starší verzi grafické karty co jsem měl předtím - v návodech na internetu to normálně obsahuje :F je na něm i CCC panel. 672572233

este skus len tak na test nastavit na hlavnom monitore nejake nesirokouhle rozlisenie (napr. 800x600) a skus to potom.
Skus tam klikat na vsetko aj na ten biely obdlznik medzi monitormi a tahat to tam vselijako viem ze je to tam nejak dementne ale uz neviem zhlavy jak, mam tu teraz nvidiu.

Nastavil jsem rozlišení na 800x600 a klikal jako blázen, znovu jsem zkoušel to povolit v "zobrazeni-vlastnosti" taky to nejde. Obrázek té televize jde pořád přesunout pouze jen na hlavní zobrazení.

U předchozích grafik(ati) jsem to nastavoval v > zobrazení/vlastnosti/upřesnit/obrazovky jenže tuto volbu tam u této grafiky nemám :F

tvoj problem je to zacerneni obrazovky, ptz vtedy je nastaveny ten duual view ale ti to nic nezobrazuje, dovod neviem ale je mozne ze taku kombinaciu rozliseni to nevie urobit spravne. S tym rozlisenim 800x600 si sa mal pokusit o to rozsirenie plochy vo Win (pravy klik na plochu)
Alebo mas nejaky blby ovladac, instaloval si ten z webu vyrobcu notebooku alebo odkial presne? Najprv treba skusit od vyrobcu notebooku, ked blbne tak az potom skusit od ATI z ich webu, ale spravny je ten od vyrobcu notebooku.