Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování grafické karty

Zdravím vás.Mám na vás prosbu ohledně své grafické karty.Mám notebook Lenovo Y550,Intel Core2 duo CPU T6600 a grafickou kartu GeForce G210M DDR3 512MB.Chci se zaptat,zda-li je možné ji přataktovat a vymáčknout zní vyšší výkon.Dík na vaše rady.

mám tú istú grafickú kartu a pretaktovať ide úplne v pohode a stabilne.... to čo ti tu píšu ostatny sú kraviny aspoň vidno že prispievajú ludia čo nemajú šajnu o čom píšu... ani jeden z nich si o tej gpu nič neprečítal ani o nej nič nevie... ja som z tej karty vymačkal o 10fps viac pri mafii2 a napr call of duty V world at war mi ide na vysokých detailoch v 1200x768 na 40fps.... žiadne prehrievanie grafika ide stabilne na 68 stupnov ani o stupeň viac ani menej
pôvodné takty sú C 606/ M 750/ S 1468 ja ju mám na C 715/ M 940/ S 1730 ale ide stabilne aj na C 750/ M 948(maximum) S 1730... pretaktovaním som získal len o nejakých 2-5 stupnov navyse ta karta predsa žerie pri nrmalnych nastaveniach 14watov čo si vačšina blbcov neuvedomila takže si na notebooku určite kávu zohrievať nebudeš. teda za predpokladu že máš notas čistený a používaš kvalitnú teplovodivú pastu