Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidat službu ve Windows 2008 Server 64bit ?

Zdravím a omlouvám se za prostinký dotaz (nejedná se o náš server a správce nemají) .
Službu (naslouchání portu) jsem přidal klasicky pomocí Instsrv a Srvany z Windows Resource Kitu. Jenže port nevydrží naslouchat ani hodinu a dočítám se, že Windows Resource Kit pro 64bit není.
A nemohu nic najít.
Děkuji.

Díky, ale článek jsem četl a pomocí sc.exe je to ještě horší - zahlásí varování už při instalaci.

Ad poznámka : potřebuji tam mít na portu tvorbu OpenOffice dokumentů z aplikace přesně takhle :

http://www.offsitenoc.com/blogs/openoffice-as-a-se rvice-in-windows/

Tak jsem to udělal dávno na Windows 2003 Server, od té doby jsem se o nic nestaral a vše funguje jak na drátkách.

Děkuji, neznal jsem, nssm se zdá jako nejstabilnější.

P.S.: bohužel jsem se v případě tohoto kusu sw nenarodil na romantické zelené louce. Nejsem pomlouvač, takže radši nebudu líčit, v jakém stavu jsem tuhle část zdědil :)).