Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware zdarma

Ale musím to vysvětlit :-) Zdarma je VMware Player, kterej umožňuje spustit virtuální PC, ale na rozdíl od Workstation v něm nejde "vyrobit", tj. musíte ho někde sehnat. Dnes jsem narazil na easyvmx.shtml, kde je možný si takovej virtuální PC nakonfigurovat a stáhnout a pak spustit v Playeru (připomínám že ten je zdarma). Nezkoušel jsem to osobně, to nechám na vás.

Pavel

ako nastavit sietove parametre pre virtualny windows xp vo vmware 5.5? vmware nainštalujú 2 virtuálne sieťové adaptéry, windows xp ďalší sieťový adaptér - nejde rozchodiť pripojenie virtuálneho wxp, ako nastaviť ip adresy a masky podsiete?