Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj-co ten smejd utahne

Zdarec vsichni

Velice me zaujal tuning PC a tak bych chtel nakoupit vetraky, neony atd. No chtel bych se jen zeptat co utahne zdroj 350 W. V compu mam 2 větráky v Case, 2 větráky na chlazení disků + větrák na procesoru a graf. karte. Chtel bych jeste pridat jeden vetrak a jednu studenou katodu - Cold Cathode - AKASA AK-178-BL 12” (blue). Myslite ze to 350 utahne?

Predem dik za rady

Tohle jsem nasel je to mpje Case EUROCASE ML5412CA… 350W black silver (display-USB-middle) P4 MidleT long BLACK SILVER 350W , USB,2x3E,4x5E,5x3I,ATX,display: cas detekce zapnuti PC detekce práce HDD tri teplotní čidla graficka a zvukova kontrola fan CPU

To je podla mna na eurocase 350ku uz aj dost, neblbne pri velkej zatazi? (hry, kompresia filmu apod.) To ze funguje plocha Win este nic neznamena (plocha Windowsov nezere vykon (to bude az Vista :))).
Ten jeden vetrak + 3W trubica toho moc neovplyvni ale ide mi o to ci to nemas pretazene uz teraz.