Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nainstalovat ovladač síťové karty na GA-8I865GME-775-RH

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, mám základní desku GA-8I865GME-775-RH a dneska jsem reinstaloval windows, bohužel se mi nedaří nainstalovat ovladače na integrovanou síťovou kartu.
Už jsem skusil nainstalovat ovladače ze stránek výrobce (http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-8i865gm e-775-rh_20/download/)
ale nepomohlo to.
Jinak instalace ovladačů proběhne v pořádku, pak se mě to zeptá jestli chci restartovat pc dak ho restartuju, jenomže po startu mi to tu síťovou kartu stejně nerozpozná.

Předem děkuji

Změna předmětu, původně: ovladače základní desky (host)

tak bud mas inu zakl.dosku (precitaj si co je na nej napisane) alebo nemas nainstalene ovladace chipsetu, alebo sa kukas v spravci na nieco ine a sietovku tam uz davno mas nainstalenu, alebo tahas ovladace pre iny windows. V spravci si na nezname zariadenie mozes dat aj pravy klik vlastnosti najst si VEN_ID a DEV_ID a podla toho si najst googlom ze co to je presne za chip.

Pisal som

V spravci si na nezname zariadenie mozes dat aj pravy klik vlastnosti najst si VEN_ID a DEV_ID a podla toho si najst googlom ze co to je presne za chip.

snad vies citat pismena a v tych vlastnostiach si u tych neuveritelneho mnozstva az 4 zaloziek najst na jednej zo zaloziek text, v ktorom to je uvedene.