Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční účet ve Windows 7

Dobré dopoledne, prosím o radu. Mám W7 HP + SP1 a zničeho nic se nepřihlásím ke svému účtu. Systém normálně naběhne, nicméně se start zastaví na klasické modré přihlašovací obrazovce W7. Nezobrazí se ani přihlašovací tlačítka účtů. Systém není ztuhlý, tlačítka Vypnout a Usnadnění fungují. Pokud restartuji do nouzového režimu, počítač normálně naběhne, zobrazí tlačítka účtů a já se přihlásím.
Pokud zakážu v msconfigu spouštění všech služeb a procesů (Diagnostické i Výběrové spuštění) situace je stejná. Tlačítka pro přihlášení se nezobrazí.
Zkoušela jsem poslední známou konfiguraci i opravu systému pomocí inst. DVD a bezúspěšně. Test disku (chkdsk) i pamětí je v pořádku.
Setkal jste se s tím někdo a našel by se někdo, kdo by mi poradil? Do reinstalace se mi nechce.
Udělalo to po přehlášení (ne odhlášení) do jiného účtu.

Díky X.

Změna předmětu, původně: Nefunkční účet (host)

Udělalo to po přehlášení (ne odhlášení) do jiného účtu.

přepínání uživatelských účtů je funkce zavedená už v xp, čekal bych že bude fungovat (osobně ji nesnáším a vypínám).
zruš ve windows virtuální paměť, restartuj, povol ji znovu.
případně pak nastav pevné meze: pokud máš dost ram, nechej nanejvýš custom size obě hodnoty na 512mb.

jj, to jsem zapomněla uvést. Jedná se o 64bit systém. Ramka je divná proto, že jsem koupila 4GB (2×2GB) a následně jsem našla ;-) ještě 2GB (2×1GB) téměř identické Transcendy. No přece je nevyhodím.
Testy (alespoň ty co šly spustit v NR) na mal/spy ware byly všechny negativní.
PC je na HP - ty do domény nejdou. NR se sítí jede.
Teď píšu z ntb.
X