Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7, 64bit, modrá obrazovka smrti

Dobrý den.
počítač je asi rok starý

deska - msi p45 neo
zdroj - Fortron Epsilon 80PLUS 600W
Procesor - intel Core2Duo E8400 @ 3.00GHz
disk - HD642JJ spinpoint F1
grafika - GeForce GTX 260
paměti - 2 x A-Data DDR2 800G 2 GB

čísla na obrazovce jsou skoro pokaždé jiná

http://dl.dropbox.com/u/9343877/IMG_20111123_16120 5.jpg
http://dl.dropbox.com/u/9343877/IMG_20111129_09422 8.jpg

Modrá smrt se objevila asi před týdnem, kdy jsem měl Win7 32bit... od koupě jsem je nepřeinstalovával, tak kvůli modrý smrti jsem to udělal. Dal jsem Win7 64bit.
Nepomohlo... na čistém systému znova m.s. Hry poslední dobou nehraju, ale kdy se modrá smrt 100 procentně objeví, je při vypalování DVD a k tomu, když pustím prohlížeč... to pak naskočí rychle.
Vypalovačkou to asi není... zkusil jsem dvě se stejným výsledkem.

četl jsem v příspěvcích, že žádáte soubory z C:\Windows\Minidump... ta je ale prázdná (i když jsem Ccleaner odstranil a jiný čistící program nemám)

Moc děkuji předem za rady

irq_less or not_ equal: obvykle vadný hardware
poškozený obraz při bsod: no dyť
nenalezen minidump: spadne to násilně, nestačí se ani vytvořit - čili hw problém

může být vadná ramka, vadná grafika, vadný zdroj (špatná filtrace = velké zvlnění), vadná základní deska (studený spoj), možná i vadný kabel k disku nebo vadně zaražený.
paměti jsou celkem shitové značky, adata občas potřebovaly 0.1-0.2V přitnout, pokud to deska umí.

nouzový režim - prohlížeč událostí - systém: nejsou tam nějaké chyby týkající se hw?

nemám dobrou zprávu:
spustil jsem prohlížeč toho eventlogu v práci - snad desítky služeb windows tam hlásí kritickou chybu. co to je za nefunkční instalačku?
nebo je shitová dvd mechanika (datový/napájecí kabel?), protože eventlog u ní neustále hlásí chyby čtení.

půjč/stáhni si někde live tučňáka, jestli se s ním dostaneš na internet a jen tak nezávazně si pár hodin poloz po netu - ať se vyloučí nebo potvrdí vada hw.

jinak můžeš zkontrolovat/vyměnit hw co je v tvých možnostech (viz výš), a ty win7 samozřejmě nainstalovat znovu, tato instalace je spíš nefunkční.

hw chyby v domácích podmínkách se hledají blbě, člověk nemívá možnost kdeco půjčit/vyměnit - zkus co půjde.