Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování filmů z archívu čt

Dobrý den,

mám problém s programem NetTransport. Potřebuju z archívu ČT stáhnout seriál a vše dělám podle návodu z tohoto článku

http://technet.idnes.cz/software.aspx?c=A090922_19 2905_software_dvr

Problém je hned na začátku, když zmáčknu pravým tlačítkem na ten jejich přehrávač, tak mi to žádný vlastnosti nenabídne (jen ,,nastavení,, a ,,o Adobe Flash Player,, a dalsi 3 veci ktere nic nedelají). Takže můj problém je, že nemůžu z toho dostat tu URL adresu toho videa. Nevíte jak by to popřípadě šlo stáhnout nebo jak sehnat tu URL adresu?

Děkuju za odpovědi.

loading...

video se přehrává přes flash ne media player (jen ,,nastavení,, a ,,o Adobe Flash Player,, a dalsi 3 veci ktere nic nedelají) - návod není tedy funkční.

zkus replay media catcher