Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybné načitání stránky-chyba dns

ahoj lidi,
mám pc amd phenom 8650 triple core2,3ghz,4gb ram,geforce 8800gt 512 mb,sitovku realtek rtl8168.

Mám ten problém,že několikrát se mi stane,že nelze načíst DNS adresu u jednoho (jakéhokoliv webu) a postupně to nejde u žádnýho až nejde nic. Dělá to samo od sebe,kdykoliv-jednoduše neurčitě. Internet mam pripojenej prez wifi a z ni kabelove do stolniho pc (wifi d-link dir-600). Kámoš mi radil ať si odinstaluju ostatní prohlížeče (páč sem měl IE,Mozillu a chrome) teď mám pouze chrome a pořád to dělá. V nastavení mám samozřejmě Bez proxy serveru, ale furt to dělá. Nějaká rada by nebyla? děkuju moc

Mám podobný problém s chybou v DNS adrese. Stránka nejede a pokud DNS adresu v modemu přepíšu na 8.8.8.8, tak se to rozjede, ale pouze na určitou dobu. Rozjedu to zase tím, že adresz přepíšu zpět na 0.0.0.0. A takhle je to pořád dokola, tak bych rád, aby mi někdo objasnil problém. Díky