Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome - starší verze AdBlock

Nevíte, jestli se dá (příp. kde) sehnat starší verze rozšíření pro Google Chrome AdBlock?

Myslím verzi, kde bylo možné zablokovat části webu, které jsem si sám vybral, a to bez ohledu na to, zda se jedná o reklamní panel nebo ne. Nová verze nabízí jen možnost automatického zablokování reklamy na webu, ale já bych spíš chtěl zabránit zobrazování i jiných (pro mě zbytečných) prvků webu.

Existuje třeba nějaký jiný nástroj, který by to dokázal?

Pro Chrome nevím (nepoužívám), ale pro FF se jedná o Element Hiding Helper ("Pomocník skrývání prvků pro Adblock Plus"). Funguje k mé plné spokojenosti, některé weby v mém prohlížeči by jejich tvůrci nepoznali (a dostali z nich kopřivku ]:)).