Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LAG očítača

Nazdar, za hodinku mi zamrzne počítač tak 1-3 krát, pri zamrznutí s ním nemôžem nič robiť, nič nereaguje, nereaguje ani CTRL+alt+delete,.. robí mi to jak v hrách tak aj keď som normálne vo windowse, doteraz mi to nerobilo, robí mi to už 2 dni.. nič nové som neinštaloval, ani nič nestahoval, kamarát mi povedal že to može byť prehrievaním cpu ale cpu je v pohode(neprehrieva sa).. takže poprosil by som o radu alebo aspoň nejakú odpoveď.. Ďakujem

tak ti nejaky program (antivir alebo iny podobny "skvely" program) nieco prehladava na disku, alebo vir, alebo je disk naprd. Alebo ked to vrci tak sleduj v spravci procesov vyuzitie RAM ze ci si nepresiahlo 2GB (a sleduj ci sa tam nezvysuje hodnota u virtualnej pamate alebo strankovacieho suboru) alebo v zozname procesov sleduj ze ktory proces ti v tom momente zabral celu RAM.