Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno EasyPHP - phpmyadmin ma nechce pustiť ďalej

Zdravím.
Potrebujem pracovať v PC s MySQL databázou, tak som sa rozhodol pre program EasyPHP. Inštalácia prebehla v poriadku, pokračoval som na administráciu, kde som otvoril phpmyadmin, no tu nastal problém, že ma nechce pustiť ďalej, píše "Prístup zamiestnutý". Skúšal som všetko, hľadal som po internete a nič.
Scr.: http://uloziskoobrazkov.ul.funpic.de/images/348046 71284673189345.jpg
Zmena predmetu, pôvodne: EasyPHP (los)

Riesil som s EasyPHP rovnaku vec, cely problem spociva v pamati cache prehliadaca, v cookies je totiz zapamatane, ze sa prihlasuje bez hesla. Staci vymazat obsah cache pamate a opat sa prihlasit, malo by to ist, ak nie, problem je niekde inde.