Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rodičovský zámek

Ahojky, potřebuji poradit, jak zabránit 13leté dceři, aby se dostala na stránky s nevhodným obsahem (porno) - bohužel se tak již stalo, ale nemusí se to opakovat.
Má na PC Win XP a prohlížeč Google Chrome

loading...

blokování: účinně se snad nedá (a prachy a údržbu co za to dala firma doma nezaplatíš).
kterési windows mají něco jako rodičovská kontrola - ještě mě nenapadlo po tom pátrat, zabezpečení v režii ms spíš nevěřím.

vysvětli jí, že toto je spolehlivá cesta ke spyware (podvodné downloadery), případně ke spamu a k nabídkám na tahání výpalného za obsah.

a kdybys chtěla důraznější varování, tak že jako správce pc na toto lehce přijdeš.