Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 3g zaseklý v recovery modu

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jak se dostanu z recovery modu a nahraju firmware, aby mobil šel.
do DFU mode se nedostanu, zkoušel jsem asi 2 metody ale nic. Když to zkouším nahrát přes itunes tak dostanu buĎ 1604 nebo 1015 error.
Věděl by někdo jak z toho?
Díky

1. Update to latest iTunes and start.
2. Connect phone to a USB port on the computer itself
3. Press both home and sleep/wake buttons for exactly 10 seconds, then continue pressing the home button alone until iTunes sees the phone in Recovery Mode..
4. Follow the prompts to restore as new.

byla to tato metoda?

Zkoušel jsem metodu, která je popsána v redsn0w. A když držím home + power 10s a pak pustím power a stále dál držím, tak mam neustále na obrazovce itunes + usb znázornění.

1604 error jsem opravil, ale ten 1015 ne. opravdu nevím co dělat.

Ahoj, mám ten sám problém. Zkoušel jsem udělat restore, napíše to chybu 1015, pak jsem TinyUmbrelu na Exit Recovery a poád nic. Zkoušel jsem Snowbeeze i Redsn0w. A pořád ukazuje připojit k iTunes. Nevíte co s tím? Díky

Oboum se to stalo při aktualizaci iOS že? Tenhle problém sem pomocí návodů na fórech pořešil sám( je fakt, že sem se musel prokousat asi přes 6 errorů) za dva dny. Vyzkoušel bych TinyUmbrellu. Tam je snad fix přesně na tenhle error. Jestli ne, tak se ptejte na iPhone fórech. Tam vám určitě poradí. Mě taky pomohli :)