Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi v xperii

Dobrý den
Mám router d-link di 524 a telefon SE Xperia ray. zlobí připojení wifi telefon stahuje data přerušovaně nebo vůbec, pomůže někdo radou. Před tím jsem měl HTC s win mobile a vše bylo Ok. Samsung galaxy mini má také problémy, jako kdyby si s Androidem nechtěl router rozumět. Děkuji.

kolik mas kolem sebe WIFI siti ?
ja jsem treba v panelaku a kolem sebe mam vic nez 40 WIFI SITI :-) katastrofa

router mam v pohode ale kvuli poctu wifin je tak hrozne rusena ze mam stejne problemy jako ty, musel jsem poridit router se 3mi antenami aposadit ho rovnou do obyvaku abych mel pripojeni i pres to silene ruseni alespon trochu stabilni