Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přihlášením na facebook, AKUTNÍ.

Dobrý den.

Mám ode dneška problém s přihlášením se na facebook. Po přihlášení se mi ukáže toto: http://www.strawberrynka.wz.cz/problem-facebook.jp g ale zároveň mi žádná zpráva na mobil nepřijde.
Po přečtení tohoto vlákna: http://pc.poradna.net/q/view/609393-problem-s-prih lasenim-na-facebook jsem sice zjistila, že facebook nepodporuje T-mobile, tak to je ten problém, ale víc jsem se nedozvěděla, co mám tedy dělat. Zkoušela jsem tam psát (na email facebooku), ale z jiných diskusí vím, že na tyto zprávy neodepisují nebo až po 2 měsících, a já se potřebuji dostat zpět ke svému účtu nejlépe ihned, mám tam práci.
Věděl by někdo, prosím moc, co s tím?

Děkuji,

Tereza

Aha. Tak to je pech.

Jinak FB tohle potvrzení nechce "jen tak". Většinou si to žádá po časté změně IP, nebo nějakých jiných psích kusech s účtem. Můžeš zkusit jiný používaný pc apod., ale pravděpodobně budeš muset čekat na zásah FB supportu.

Edit: jak už psali výše, dělát si z FB centrální prodejní místo mi přijde taky velmi nerozumné. Nevím sice, jak to máš udělané, ale spousta lidí (potenciálních zákazníků) FB nemá a problémy s příhlášením, zavirováním jednotlivých účtů se nejen tu vyskytují celkem často. Na obchod použij normální hosting za pár stovek ročně. Na komerční využití FB si vytvoř skupinu, kde budeš informovat o novinkách, akcích apod., jestli to teda do toho mohu kecat :)