Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Internetem

Ahoj, když dám do notebooku kabel na internet, tak mi to asi 2 minuty načíta a pak mi to napíše žadný nebo omezený signál, nevíte co stím prosím pěkně?

no, já jsem si to zrovna nainstaloval nebo ja byl připojen přes wifi, ale vypadáva mi to pořád tak to chci přes kabel, ve spraci zařezeni je vidět, ale taky je tam neznámé zařízeni nějaké, když to rozkliknu tak prý není spraávně nakofigurovane nebo co