Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WRT-311 (nemohu se dostat PC do routeru)

Mám tu WRT-311 a nemohu se do něj z PC dostat. Po připojení zdroje se rozsvítí LED POWER, někdy po nějaké době zhasne, většinou však ne. Nikdy však po zapnutí neproblikne žádná ze zelených LED. Zkusil jsem reset - bezvýsledně. Připojil jsem sériovou konzoli (konkektor J4), v hyperterminálu vidím, jak nabíhá BusyBox, přeruším jej (ESC), po zadání IPCONFIG vidím 192.168.1.6.
Propojím s PC kabelem LAN, na síťovce v PC nastavím 192.168.1.2, maska 255.255.255.0 - podotýkám, že na WRT nesvítí žádná ze zelených LED, signalizující aktivitu na portech LAN. Zkouším z PC ping na 192.168.1.6 - nic na žádném z LAN portů. Pro jistotu zkouším přes tftp nacpat do WRT firmware, jenomže to skončí (logicky) na TIMEOUTu.
Nevíte někdo, co se dá ještě zkusit? Ty WRT mám na stole celkem 3ks. U toho "vadného" jsem zkusil i napajecí zdroje od těch ostatních. Možná jen ve špatné chvíli přerušuju ten Busybox a vše co pak následuje je blbě.
Díky za každou radu.
Změna předmětu, původně: WRT-311 (Kráťa)

Když to nepřeruším tak ten BusyBox běhá stále a stále dokola. Reset (podržením tlačítka RESET na 20-30sec.) jsem udělal, tím jsem vlastně nastavil na WRT tu defaultní IP 192.168.1.6.
Jen nevím, co máš na mysli tím přepnutím do fw update režimu, jak to WRT do toho režimu dostanu? Můžeš mi to vysvětlit? Díky.
Mohu Ti poslat výpis z hyperterminálu - prosím pošli mail na Tebe.
Kdyby šel fw poslat do WRT přes seriovou linku, tak by to možná i prošlo, ale LAN porty jsou asi OUT.

SCčka jsou v podstatě hardwarově totožné s Airlive WL-54xxAP (jejich starší firmwary chodily i na WL-5460AP). Teď koukám, že jejich web už neexistuje (asi stejně jako firma).

Nicméně zkusil bych:

1. Unplug the power of WL-5460AP.
2. Hold the reset button while plugging the power. Do not release the reset button until the "Status" LED goes off.
3. Set your PC's IP address to 192.168.1.199. Connect your PC to the WL-5460AP.
4. Open your web browser, then type "192.168.1.6". You should see the emergency code page where you can upload your AirLive firmware again.

edit: prostě při startu cca 10s držet reset a pak "nalít" přes tftp firmware. Už si to moc nepamatuju, ale tohle zařízení má celkem neprůstřelný bootloader s podporou tftp.

Tomu co píšeš rozumím, nicméně na tom WRT je problém, že se vůbec nerozsvítí žádná ledka na žádném z RJ 45 konektorů. Ten postup zkusím, ale naději v tom vidím velmi malou. Já jsem, na rozdíl od uvedeného postupu, mačkal reset až po připojení napájení. TFTP asi nebude chodit, pokud si na WRT (192.168.1.6) nebudu moci PINGnout. Díky, pak se ozvu. Ještě mě napadá, zda v příkazovém řádku BusyBoxu není možné zjistit, jestli je interface (LAN) zakázán/odpojen či ne.