Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač se vypíná a procesor je vařící

Dobrý den ,
mám takový problém s mim PC.Když ho zapnu tak chvíli normálně nabíhá a najednou se vypne a když šáhnu na procesor je uplně vařicí. To dělá furt ale začal to dělat z ničeho nic nevíte prosím někdo co stím?? Děkuji Polák
Změna předmětu, původně: VYPÍNÁNÍ (karel)

neřeš rčení (sežral ho pes), radši zkus lidem vysvětlit, proč vůbec zkoušíš provoz 100w procesoru bez chladiče.
a nemohl bys ho pořádně nasadit aby skutečně chladil, nebo myslíš že to je jen taková ozdoba?
větrák ve zdroji ti funguje? vytahuje vzduch ze skříně ven?