Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s diskem :D

Zdar lidi mám menší problém.Mám pc rozděleny na dva dysky C a D. A na D uložený všecky věci jako je hudba,hry,apod.A někdy se my stane že když zapnu comp tak se my D vubec nenačte a jako by neexistovalo píše my to něco anglicky a vubec se my nezobrazuje.Čím to muže být?Poradte my všecky možnosti.Dík Tom

V tom to ai nebude bo když zapnu pc tak my najede no flopy drive decetet něco takového a když chci to spustit jak my najiždí pc A přes a F12 nenajede, jenom F8 A KDYZŽ DÁM COKOLIV TŘEBA POSLEDNÍ ZNÁMA KONFIGURACE TAK MY TO NÁ DA VÝBĚR WINDOWS XP WINDOWS XP ZÁLOHA.a DÁL MY TO NENAJEDE PROSTĚ TO V TOM COMPU CUKÁ A NIC VÍC!