Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi spustit PC :-(

Měnil jsem disky a DVD mechaniky a když jsem to dal zpět, tak se mi nerozběhnul počítač.Nevím co jsem s tím udělal, ale když pustím PC,tak mi nenaskočí vůbec signál na monitor.HD je slyšet že se roztočí,ale nic to dál nedělá.Nevíte co jsem mohl udělat?Zkoušel jsem dat jínou grafickou kartu, jestli jsem jí neodpálil, ale nic :-( Zkoušel jsem zapojit i samotný disk a stále nic,jen mi kontrolka HDD zhasnula.Když k tomu připojím např.DVD, tak kontrolka svítí stále.Nevím zda jsem mohl něco udělat s deskou,ale asi budu muset jít zítra do servisu :-(( Vím, že se to takhle nedá asi na dálku poznat, nevíte o nějakém dobrém servisu v Havlíčkově Brodě nebo Jihlavě?Díky Jenda

Měnil jsem disky a DVD mechaniky...

To je poněkud nekonkrétní popis - zkus to popsat přesněji, co a jak jsi měnil a jaká je konfigurace toho počítače.
Možná jsi o něco zavadil a povytáhl se některý z kabelů, nebo špatně sedí nějaká karta ve slotu, nebo v případě ATA zařízení je špatně nasvičováno, jak podotknul JF.

Všechno jsem zkusil odpojit a pořád nic 3-[ Nic na desce nafouknutého nevidím.Zkoušel jsem vyměnit z jiného PC grafiku a tam funguje.Bohužel mi ani nic nepípá, tak nevím čím by to mohlo být.Obávám se, že bude deska pryč.Nic nepíská, je to tichý.Když odpojít kabel od LCD,tak to píše, ať odkontroluji připojení a když ho připojím, tak to píše NO VIDEO INPUT.V Biosu jsem vůbec nic nedělal.Dá se případně nějak vyrezetovat, pokud by to pomohlo?Jde o to, že mi vůbec nenaskočí nic na LCD a zapnutý je :-)
Asi nezbyde nic jiného než skutečně do servisu.

To úplně vypadá, jako kdyby do ní nešla šťáva, nebo byla fakt v háji.
Vyresetuješ to nejjednodušeji asi tak, že jí odpojíš od 220 V a vyndáš na dejme tomu 10 minut baterku. Ony jsou na to sice switche (nebo jak se to píše), které stačí propojit (v manuálu napsáno které), ale než se s tím hledat...

Tak už to jde, všem moc,moc,moc díky.Všimnul jsem si, že mám nějak nakřivo chladič procesoru a tak jsem ho docvaknul
a najednou to jde.Patrně se nějakým záhadným způsobem uvolnil procesor a tím to nešlo.Tak ještě jednou díky všem, díky vašim radám jsem pořád něco zkoušel až se to povedlo.Jinak bych už byl v servisu a tam by možná vyměnili desku a bylo by to.Takže díky Jenda :-D