Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze nainstalovat ovladač

ahoj po odinstalovani ovladače na extreni grafiku geforce520m se mi tam naistaloval vga ovladač, a ted když tam chci sthabout jakykoliv ovladač od nvdia k te grafice tak mi to hazi chybu.. jedna ta vga ve spravcich zarizeni že to nelze spustit kod 10 a pak drivery nvdia že tam neni kompatabilni hardware....mam acer aspire 5742zg windows 7 64 bit.... ovladače stahuju skutečny ty spravne, v tom problem neni...........

najprv instaluj ovladace chipsetu, potom tam skusaj viacere VGA vcetne toho od intel. Pretoze ked mas problem tak mozno vobec nemas 520ku grafiku.
Alebo si tam pomazal nieco potrebne z windfows nie sme jasnovidci nepises co si mazal preco si to mazal.
Ked to je notebook tak to ma funkciu recovery to je obnova na vyrobny stav. Potom uz nic nemaz.