Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení DvD videa

Dobrý den , babička mě zaůkolovala s tím, že mi dala 2 "blesk dvd" s tím že jí je mám přepálit. (samozřejmě to nebude prodávat, má to jenom aby si nezničila originální). Dostal jsem 2, první jsem vypálil pomoci DvD shrinku + nera (v dvd shrinku jsem rovnou vybral vypálit s nerem). První DvD se mi úspěšně vypálilo ale s druhým nastaly problémy. Nejspíš to má nějakou ochranu, co dvd shrink nerozlouskl.
Nainstaloval jsem si tedy Ashampoo burning studio 2012 s tím že tam je volba "kopírovat video DvD". Nejspíš ale program neumí kompresi dat aby se vešlo na klasické dvd (to blesk bude hádám o trochu větší, kompresi myslím shrink uměl).
Skusil jsem i trial verzi nera 10, s tím že jsem si tedy uložil to audio ts a video ts a při vypalování 4x rychlostí mi to vyhodilo tento error

Má otázka tedy zní - jak přepálit DVD tak, aby fungovalo na levném dcd přehrávači u televize? (nejspíše nějaký levný čínský)
Díky

Log můžete vidět zde (log erroru z nera) http://www.uschovna.cz/zasilka/G4SENCGEK759SPMD-6N S

pozdě, už jsem začal vypalování. No uvidím kvalitu, přece jenom babička která už pomalu nevidí barevně nepozná jestli je to hrošíá nebo lepší než originál

Pokud to bude špatný tak to skusím jak říkáš ..