Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lsmass.exe ,wscntfy.exe VIRUS

dobrý den mam takový problém pokaždé jak spustím PC tak se mi spustí takovy file jmenuje se wscntfy.exe ale třeba když ho smažu a restartuju PC tak se jmenuje zas lsmass.exe a po smazani se to umisti aj do jinači složky,nefunguje mi kvuli toho internet a využiva to CPU na 100% nwm co stim komp sem projel tak 10 antivirama a nic jo a v pravo vedle toho je jěště napsane VIRAGE aj u lsmass.exe aj u wscntfy.exe takze to bude asi to same akorat se to jmenuje po smazani jinak nevite co stim prosim ?? :D predem diky

este raz postup
1. ctrl-alt-del, vyberes si spravcu procesov (posledna polozka), a v zalozke procesy na to kliknes pravym tlacitkom a zvolis stop process
2. zmazes ten subor
3. spustis si start-spustit: msconfig
a v nom v karte startup odskrtnes tu vec nech sa nespusta pri starte (alebo ju zrusis rovno v registry co je lepsie, v tom msconfig vidis ze kde to je v registry).

vir ti spouští něco jiného.
stáhni si codestuff starter nebo process explorer, masochisti mohou i hijackthis. podívej se odkud ten proces běží (třeba umístění v temp je výmluvné), a taky zkontroluj co všechno se automaticky spouští po startu - a zamysli se proč to tam je.