Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Židle ke komplu

Dobrý večer
Několik dní mě trápí velmi výrazná bolest v zádech.Největší příčinou bude nevhodné otočné křeslo u počítače.Takže jsem ho lapl a vyhodil,díval jsem se po nějaké zdravotní sicně a pálky 12 000Kč jsou dost nářez.Samozřejmě bude nejlepší zajít do obchodu a vyzkoušet si co zádum vyhovuje.Ale pokud máte dobrou zkušenost s nějakou židlí cena do 4000Kč,prosím o ni,děkuji.

Nedávno byl na Radiožurnálu rozhovor s nějakou paní, která má firmu se zdravotnickými židlemi a říkala tam, že zdravá záda ze židle jsou jen marketingový tah, v divadle jsme si zase říkali, že nejdůležitější je držení těla a židle má na záda vliv z nějakých 20%. Samozřejmě tohle nejsou ověřené informace, ale nejdůležitější by bylo naučit se sedět, protahovat záda vhodným cvičením (kočičí hřbet, potom ležet na břiše a zvedat střídavě pravou nohu-levou ruku a naopak,...), což ti předvede každý fyzioterapeut a teoreticky i doktor.. Pokud tě ale výrazně bolí záda, tak bude asi nejlepší zajít za obvoďákem a nějak se poradit, třeba ti předepíše rehablitace :)