Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí počítače při přehrávání videí

Ahoj mám takový problém.
Je to asi 3 týdny, co jsem si koupil netbook acer d257.Hned jsem ho aktualizoval na windows 7 home premium.Odinstaloval jsem zbytečné programy a dal pořádný antivir.Cookie mám podporované.Ale problém je ten, že když si pustím např. youtube, hodím tam vysokou kvalitu videa a hodím na celou obrazovku, tak se počítač sekne.Koukám třeba na video 3 minuty a pal se to celé sekne.Žádné příkazy na klávesnici nejdou (Alt+F4,Ctrl+W,Ctrl+Alt+Delete,...)Prostě je celý pc seklý a už opravdu nwm, čím to je.Aktualizace win. 7 nepomohla.Nový antivir také ne.I když dám podporovat soubory cookie, tak se to také sekne.
Prosím poraďte mi někdo.Už si nevím rady :(
Jen jsem ještě zapoměl napsat, že po seknutí ho musím vypnout na tvrdo a zase zapnout. :(

jednojádrový shit? zkus vyhodit ten "pořádný antivir", pozabíjet všechny kriploviny co sis nechal automaticky spouštět po startu, nauč se instalovat ovladač základní desky, pohledej zda něco píše prohlížeč událostí.
v jiném prohlížeči se to neseká?
když si vypneš hw akceleraci flash přehrávače, nepřestane to?