Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ucet s omezenymi pravy ve Windows

Potřeboval bych poradit jak ve windows udělat účet na kterym by bylo pouze možné pustit Internet a Word a nešlo nic stáhnout ani nainstalovat....díky mooc
Kdyby jste mi mohli zaslat odpověd na davke@atlas.cz byl bych moc vděčný...:i::-);-)

[mod]Zmena predmetu. Bylo: Zablokování účtu ve Windows (rh)[/mod]

Bez doménového řadiče (Windows Server, UNIX-Samba) a znalostí group policies systému a IE, blbě. Spíš bych doporučoval něco jako tohle: http://www.microsoft.com/windowsxp/sharedaccess/def ault.mspx, nicméně neznám to - výsledek nezaručuji, musíš si s tím hrát a zkusit co to všechno umí.

BTW, žádat na diskuzním fóru odpověď na e-mail není slušné - nemyslím to zle, ale skutečně to tak je :-) je to proto, že fóra - poradny slouží i jako databáze znalostí a i někdo jiný by si rád přečetl odpovědi...