Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozbitý display na mobile

Keď sa Vám rozbije display na mobile , dá sa to vymeniť? Alebo si treba kúpiť nový telefon. Možno závisí od typu telefónu. Existujú vobec takéto náhradné diely?
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

To rozbitie je : prasknutie dotykovej plochy evidentné a display svieti oba dolná polovica. Môže mi niekto takto povedať aká je škoda či bude treba kúpiť 2 veci.
Aj dotykovú , aj display? /aj Touchscreen, aj LCD Screen Display /, telefonovanie aj foťák funguje.

Ďakujem , ďakujem.