Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno idFTPserver

Mam mensi problem vse funguje az na jedno v Totalcmd , FF se nezobrazi zadna data ale pri zadani cilove adresi vse probehne OK, problem spociva v tom ze IE zobrazi vsechna data korektne nastaveni emulace je ftpsdos , pri ftpsvax nic nezobrazi a ftpslinux zobrazi data i slozky ale slozky nelze otevrit kde muze byt chyba ??

Prvni cast :

procedure TForm1.IdFTPServer1AfterUserLogin(ASender: TIdFTPServerThread);
begin
  ASender.HomeDir :=  '\';
  ASender.CurrentDir := '\';
  appdir := ExtractFilePath('f:\AppServ\generals\');
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1UserLogin(ASender: TIdFTPServerThread;
  const AUsername, APassword: String; var AAuthenticated: Boolean);
begin
AAuthenticated := ((AUsername = 'certcv') and (APassword = 'opicak'));
  if AAuthenticated = true then
  begin
  listbox1.Items.Add(AUsername);
  end;

procedure TForm1.IdFTPServer1StoreFile(ASender: TIdFTPServerThread;
  const AFileName: String; AAppend: Boolean; var VStream: TStream);
begin
  if not Aappend then
  begin
    VStream := TFileStream.Create(appdir + AFilename,fmCreate);
  end;
  if Aappend then
  begin
    VStream := TFileStream.Create(appdir + AFilename,fmOpenReadWrite);
  end;

procedure TForm1.IdFTPServer1RetrieveFile(ASender: TIdFTPServerThread;
  const AFileName: String; var VStream: TStream);
begin
  VStream := TFileStream.Create(AppDir + AFilename,fmOpenRead);
  Application.ProcessMessages;
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1ChangeDirectory(ASender: TIdFTPServerThread;
  var VDirectory: String);
begin
  Asender.CurrentDir := VDirectory;
  change_dir := VDirectory;
 VDirectory:='';
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1ListDirectory(ASender: TIdFTPServerThread;
  const APath: String; ADirectoryListing: TIdFTPListItems);
var
 LFTPItem :TIdFTPListItem;
 SR : TSearchRec;
 SRI : Integer;
begin
  SRI := FindFirst(AppDir + change_dir + '*.*', faAnyFile - faHidden - faSysFile, SR);
  While SRI = 0 do
  begin
    LFTPItem := ADirectoryListing.Add;
    LFTPItem.FileName := SR.Name;
    LFTPItem.Size := SR.Size;
    LFTPItem.ModifiedDate := FileDateToDateTime(SR.Time);
    Application.ProcessMessages;
    if SR.Attr = faDirectory then
     LFTPItem.ItemType   := ditDirectory
    else
     LFTPItem.ItemType   := ditFile;
    SRI := FindNext(SR);
  end;
  FindClose(SR);
  SetCurrentDir(AppDir + '..');

end;

procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
begin
IdFTPServer1.DefaultPort:=spinedit1.Value;
IdFTPServer1.DefaultDataPort:=spinedit1.Value-1;
IdFTPServer1.Active:=true;
end;

procedure TForm1.Button2Click(Sender: TObject);
begin
IdFTPServer1.Active:=false;
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1Connect(AThread: TIdPeerThread);
begin
AThread.Connection.WriteLn('Vitej cerve zde muzes sosat');
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1Disconnect(AThread: TIdPeerThread);
begin
listbox1.Items.Add(AThread.TerminatingException+'odpojen');
end;

Druha cast:

procedure TForm1.IdFTPServer1GetFileSize(ASender: TIdFTPServerThread;
  const AFilename: String; var VFileSize: Int64);
begin
ss := ASender.HomeDir+AFilename;
VFileSize := sizeof(ss) ;
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1RemoveDirectory(ASender: TIdFTPServerThread;
  var VDirectory: String);
begin
 RmDir(VDirectory);
end;

procedure TForm1.IdFTPServer1DeleteFile(ASender: TIdFTPServerThread;
  const APathName: String);
begin
ss:=ASender.HomeDir+APathName;
DeleteFile(ss);
end;

Server je spusten muzete otestovat heslo a jmeno je stejne jako ve zdrojaku.

Nic nevím, pouze jsem jej zkoušel řádkovým NT FTP klientem, výsledek je tento:

ftp> open certcv.com
Systém je připojen k certcv.com.
220-FTP Server certcv.com
220 version 1.1.1.0
Uživatel (certcv.com:(none)): certcv
Vitej cerve zde muzes sosat
Přihlášení se nezdařilo.
ftp> ls
331 User name okay, need password.
ftp>