Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Řadič sběrnice SM

Dobrý den, mám takový problém...

Mám notebook Dell Inspiron 6400 a pořád nemůžu nejít "řadič sběrnice SM" - přeinstalovali jsme celý notebook (byl zaplácaný až až, měli ho děti) - na dell.cz pod mím servisním číslem jsme dohledali i všechny potřebné ovladače, ale pořád to hlásí, že mu chybí "řadič sběrnice SM" už jsme zkusili různé co jsme našli i na dell.com a jinde na internetu, ale hlásí to pořád. Nevíte co potřebuji, abych našla ten správný nebo kde bych nějaký našla?
Dočetla jsem se, že je to na čtení SD (a jiných) karet, což je pro mě docela důležité.

Děkuji za odpovědi!

Přes ten Everest - sice funguje, ale po vyhledání Dell 0XD720 nic nevyleze a na Googlu jen anglicky... nebyl by tu někdo tak moc milý, že by mi to našel? Řekněte si co všechno chcete vědět a já to zjistím, jen potřebuji ten řadič.

Jinak děkuji za typ na ten Everest - bude se hodit i manželovi do práce :-) Dík!

Dell MM061 po řádném prohledání Everestu jsem našla název základní desky...

Základní deska:
CPU typ Mobile DualCore Intel Pentium M, 1666 MHz (10 x 167)
Název základní desky Dell MM061
Čipová sada základní desky Intel Calistoga i945GM/PM
Pracovní paměť 512 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
BIOS Typ Phoenix (07/28/06)
Komunikační porty (COM a LPT) Bluetooth Communications Port (COM4)

Zobrazení:
Grafická karta ATI Mobility Radeon X1300 (256 MB)

Multimédia:
Zvuková karta Intel 82801GBM ICH7-M - High Definition Audio

Sice je to už dávno vyřešeno, ale teď jsem se s tímhle problémem prala několik hodin a bez výsledku.

Notebook Dell Inspiron N5110 a hledání driverů na webu Dellu nepomohlo stejně jako autorce dotazu.

Protože jde o čipovou sadu na základové desce, našla jsem na webu Dellu driver "Intel HM67 Express Chipset Family Driver" (R292253.exe), nainstalovala do notebooku a pořád nic, stejně jako se píše v otázce!

Vtip byl v tom, že po instalaci driveru se musíš podívat do adresáře tohoto ovladače a spustit v něm uvedenou aplikaci typu *.exe! Poté vyskočilo GUI okno od Intelu a konečně byl driver pro sběrnici SM nainstalován a zmizel žlutý vykřičník, co se mě tak nazlobil.