Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s přihlašovaním a přehráváním videí

Dobrý den,

rád bych poprosil o pomoc, rady,.....
Jsem začínající uživatel a nastala mi chyba na PC při přihlašovaní na nějaké servry a přehrávání videí.
např. nemohu se přihlásit do svého účtu na servru aukro.cz. Zkoušl jsem z jiných PC a zde problém není.
Dostal jsem radu vymazat složku cookies, což jsem udělal, ale problém to nevyřešilo :-(

budu vděčný za každou radu.

děkuji moc všem

ahoj všem,

nevím, jestli jsem takovej debil, nebo mám smůlu, ale nápověda pro FF mi nejde otevřít, píše mi to, že je nedostupná.
Všem moc děkuju za cenné rady a trpělivost, ale už mi je blbý Vás otravovat.
Přeinstaluju OS a jestli nezabere toto, tak PC prodám a budu si po večerech malovat, nebo něco podobnýho.

ještě jednou díky moc