Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý free hosting

Dobrý večer,nezná někdo nějaký dobrý free hosting(klidně i jiný než z ČR),který je rychlí a zvládne co nejvíce věcí,ty které znám:ic.cz,pipni,php5.cz,endora.cz
Pokud někdo zná nějaký dobrý,tak se podělte,místo aby měl kolem 200 Mb+(zatim potřebuji jen na test,později koupím placený pokud vše půjde)
Děkuji.

Tak strč reklamu jen na první stranu, udělej nějaký uvítací index, "klikněte dál do hry, vypadni pokud nechceš hrát" a nastav reklamu jen do první strany. Na wz. to jde, u endory to neznám. Ale zase to nesmí být úplně mimo, s nějakým automatickým přesměrováním, to by Tě asi smázli.