Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alcohol 120% a nemoznost pripojit image

Tak jsem horce zaplakal pri pokusu pripojit image na virtualni jednotku Alcoholu - zarvalo to na me "Image soubor by nemel byt oteviran pomoci miniportu v kernel modu". Co to probuh je? Zkousel jsem to guglit, neco se i naslo, ale moc z toho moudry nejsem (nekdo doporucoval smaznout klic z registru /ktery tam nemam/, dalsi reinstall Alcoholu /nulovy efekt/, neco bylo svedsky :-D). Help me, plz...

Vyreseno, i kdyz ne tak, jak jsem si pral. Zrusil jsem virtualku z Alcoholu a nainstalil Daemona, ktery kupodivu funguje a bez hnuti svou binarni brvou mountuje CD/DVD images. Timto dekuju MM za jeho cas a ochotu :beer:...

edit: doufam, ze se mi s tim zas nezacne mlatit jiny SW :-D