Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám heslo k .rar archivu

Zdravím,
mám stažený zaheslovaný .rar archiv, se kterým se stáhl také textový soubor s informací: "Please get your password at p1514.html" Ovšem přes ten odkaz se mi k žádnému heslu nedaří dostat, je tam jen nějaká šílená reklama. Co s tím? Mohla bych si tedy požadované soubory obstarat z nějakého lepšího zdroje, ale když už...
Děkuju za případnou odpověď,
N.

Na tinyurl a podobné kriplovače odkazů zásadně neklikám, takže konkrétně neporadím. Ano, můžeš klidně stahovat z lepšího zdroje. Můžeš zkusit i heslo hádat. A můžeš zkusit i heslo zjistit utilitama od Elcomsoftu, máš-li dostatek času. Zdaleka nemusí stačit ani zbytek tvého života, než se k něčemu dopracuješ.