Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poštovní /news klienti, fóra a netiketa

Hrál jsem si teď před chvílí shodou okolností se starým Outlook Expressem 4 a příjemně překvapila mne funkce, kterou měl:

[oe44ye.png]

Takové hlášky s vysvětlením byly dobrý nápad a škoda, že od toho MS upustil. Kéž by Outlook nebo třeba i jiní poštovní klienti obsahovaly funkci, která varuje uživatele, když posílá mail s prázdným předmětem, ALL CAPS a podobné čuňačinky. :i:

Ostatně si myslím, že i webovým boardům a fórům by podobné napomínací funkce pomohly...

Viděli jste už v programech nebo na fórech něco podobného?

Zajímavé, nevědel jsem. (jednak předmět vždy vyplňuji, jednak jsem je nikdy nepoužíval jako mail klienta.) I když, jak teď o tom uvažuji, do dnešní doby by se spíš hodilo takové upozornění na webmail, bo většina běžných uživatelů o nějakém mail klientu nikdy neslyšela.

A na fóra bych dal "použili jste více než dvě barvy písma ve vašem příspěvku" a "příspěvek obsahuje více než 30% smajlíků" aj. 8-)