Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akce na Android Marketu (10 dní vybrané aplikace za 10 centů)

Dobrý den, přes článek http://www.mobilmania.cz/bleskovky/android-market- slavi-10-miliard-darky-dostanete-vy/sc-4-a-1319053 /default.aspx jsem se dozvěděl, že android market oslavil 10 miliard stažení a že jsou tedka 10 dní vybrané aplikace jen za 10 centů (1,87 KČ) .A tak se chci zeptat : když dám koupit a zapíšu tam svoje jméno,číslo karty atd.. kolik se platí za platbu kartou na internetu za ty aplikace ?Třeba si koupim aplikaci Paper Camera, která tedka stojí těch 10 dní 10 centů (1,87 KČ), oni mi těch 1,87 KČ ztrhnou z karty a pak se už neplatí nic (nic navíc) ? Jestli by vám to nebylo jasné z toho co jsem tedka napsal tak napiště, pokusím se vám to napsat podrobněji. Děkuji za odpovědi.

Včera jsme volal do své banky ( MBank) a já platím jenom cenu podle platného směnného kurzu.Žádné poplatky za platbu kartou ani za platbu v jiné měně atd. Od spořitelny jsme utekl loni a od té doby jsme na poplatcích zaplatil 0Kč. Založení i vedení účtu zdarma .Založ si ho třeba jenom na takové platby a ušetříš spoustu peněz.

U nás sa to rieši dvoma spôsobmi:
1. SLSP - stiahnu hneď po vykonaní transakcie, máš prehľad za čo platíš, ale nevieš koľko za mesiac.
2. VÚB - všetky poplatky stiahnu raz za mesiac naraz a potom sa nestačíš čudovať, kde sa za poplatky vzali 2 € mimo vedenia účtu. A ak si nepozrieš výpis (zvyčajne na to človek zabudne), tak sa nikdy nedozvieš, za čo všetko sťahovali poplatky.

Za bezhotovostni prevod z tuzemskeho uctu na zahranicni ucet je poplatek, zalezi od tarifu banky a parametru platby. Za platbu kartou se neuctuje nic, platba u obchodnika je zdarma, alespon u ČSOB co jsem overoval tomu tak je, ale myslim ze u vsech nasich bank to bude obdobne.;-)