Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskový klient

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte o nějakém "TISKOVÉM KLIENTU" (nebo jak to nazvat), ve kterém by se dali nastavit účty uzivatelů. Mam počítač s připojenou tiskárnou. Chtěl bych z jakéhokoli počítače na síti tisknou na tuto tiskárnu. Zadal bych uživatelské jméno a heslo a tisklo by to. Dik. A ještě by to mohlo strhávat kredit...

Netuším jestli něco takového je vůbec možné, nebo jestli to existuje. Strhávat kredit??? Jinak sdílení tiskárny v síti samo že jde.
Nač a proč chceš někomu strhávat nějaký kredit?